Hogyan zajlik a proktológiai vizsgálat?
A Házipatika.comnak készült sorozat része
Csatornáink
Elismerő vélemények vendégeinktől:
Bejelentkezés Aranyér Központjainba
Bejelentkezés orvosainkhoz első vizsgálatra
Gyakrabban feltett kérdések és válaszok a vizsgálattal kapcsolatban:
Kell-e előkészület a vizsgálatra, műtét előtt (hashajtás , éhgyomorral érkezni)?
A vizsgálat előtt ne legyen éhgyomorra, nehogy idegességében még a váróban rosszul legyen. Csak székeljen aznap, lehetőleg közvetlenül a vizsgálat előtt.
A rendelőben, vizsgálatot megelőzően kell-e beöntés?
A vizsgálat előtt beöntést nem adunk, ha úgy találjuk a vizsgálat alatt, hogy a vizsgálatot alapjaiban akadályozza meg a béltartalom, egy “széklethozó” kúp segítsgével ürítettjük ki a székletet
Milyen iratokkal kell rendelkezni, érkezni a vizsgálatra (külföldön élő vendégek TB kártya nélkül is kapnak ellátást)?
Az orvosi papírok kiállításához a személyazonosságot igazoló papírokra van szükség. TAJ-kártyára csak a dokumentumok és e-receptek elektronikus térbe való küldéséhez, és a receptek esetleges kedvezményes felírásához van szükség.
A műtét utáni lábadozási, gyógyulási időszakra tudnak táppénzes papírt kiállítani
Az általunk adott dokumentumok alapján a háziorvos utólag veszi táppénzre. Előtte érdemes ezt vele leegyeztetni.
"Vérhigító" szedése, egyéb komolyabb betegség esetén el tudnak-e látni?
Magához a vizsgálathoz nem kell a gyógyszerelésen változtatni, a szájon keresztül szedett “vérhígítóról”, véralvadásgátlóról általában át kell állni injekcióra a műtét körüli időben, erről egyeztetünk. Daganatok gyógyításával nem foglalkozunk, ilyen esetekben vendégeinket ebben jártas szakemberhez irányítjuk. Amennyiben a kezeléshez több napos kórházi bennfekvés szükséges, a kezelést nem tudjuk vállalni.
Célunk, hogy a hatékony vizsgálatot, kezeléseket Ön lehetőleg akár a munkahelyről is szívesen elugorva, mint egy megszokott ügyintézést, a mindennapi életvitelt folytatva meg tudja oldani, és utána a napi rutint egy baráti mosollyal, jó hangulatban, traumák elszenvedése nélkül folytassa.
Telefonos bejelentkezés munkanapokon 9-18 óra között.
Szeretettel várjuk Aranyér Központunkban Budapesten és Székesfehérváron!
A konzultációs díj fizetése rendelésünkön készpénzzel vagy bankkártyával történhet.
Az önkéntes egészségpénztár a kért számla ellenében a díj összegét a páciensnek a későbbiekben utalja vissza. (Közvetlenül egészségpénztári kártyákkal való fizetés jelenleg nem lehetséges.)
Az önkéntes egészségpénztár a kért számla ellenében a díj összegét a páciensnek a későbbiekben utalja vissza. (Közvetlenül egészségpénztári kártyákkal való fizetés jelenleg nem lehetséges.)
Egészségpénztári szerződéseink
Központunknak jelenleg a következő önkéntes egészségpénztárakkal (Ep.) van élő szerződése:
TELADOC (Advance Medical), Allianz Hungária Ep., Danubius Ep., Életút Ep., Generali Ep., Herendi Ep., IZYS Önsegélyező Pénztár, Medicina Ep., MKB Ep., OTP Ep., Patika Ep., Prémium (AXA) Ep., Vasutas Ep., Vitamin Ep.
A végbélproblémák ritkán szűnnek meg hosszú távon.
Vizsgáltassa ki magát, hogy elejét vegye a probléma romlásának vagy visszatérésének!
Partnereink








Aranyér Központjaink 2014-ben az Év Magánrendelője verseny szakmai, 2017-ben a közönségdíját nyerték el.
Kövessen Facebook-on is!
Budapesti Központunkban lehetőség van fájdalomcsillapító, stresszoldó, nyugtató, bódító hatású dinitrogén-oxid gáz (közismertebb nevén nevetőgáz) alkalmazására.
A betegbarát hozzáállás és a megnyugtató szakértelem alapvető a munkánk során, de tudjuk hogy sokak számára a fájdalomtól való félelem, stressz, szorongás nagyban megnehezíti a vizsgálatot - nekik javasoljuk a Livopan gáz használatát, ami hozzájárul a vizsgálat sikeréhez anélkül, hogy az értékéből elvenne.

Küldetésünk, hogy könnyebbé tegyük az Ön életét végbélproblémáinak megelőzésével és meggyógyításával.
Hisszük, hogy minden embernek alapvető joga, hogy egészségesen, egészségügyi problémáktól mentesen, szabadon élhesse életét, és Egészségügyi Központunknak minden hiteles módon segítenie kell őt abban, hogy ezt el is érhesse.